Szatnia "Junior" Model B - 6 osobowa

Nowy produkt

Szatnia 6-osobowa - Model B. 

Wymiary: 131cm x 133cm x 22/45cm

Regały szatniowe produkujemy w dwóch wersjach:

  • "A" - gdzie buty umieszczane są w dolnej części regału w przegrodach pod siedziskiem
  • "B" - buty ustawia się na metalowych prętach, częściowo pod i za siedziskiem co umożliwia opadanie piasku czy wody na podłogę przez co łatwiej na utrzymanie czystości pod szatnią.

Górna część regałów w obu wersjach jest taka sama. Miejsca na czapki oddzielone przegrodami, a przy blacie górnym listwa umożliwiająca mocowanie znaczków identyfikacyjnych, poniżej podwójne metalowe wieszaki. Tył regału zamknięty białą płytą pilśniową co jest szczególnie korzystne w przypadku zestawienia regałów plecami do siebie.

Korzystnym rozwiązaniem zarówno funkcjonalnym jak i efektem wizualnym umeblowania pomieszczenia szatni są regały narożnikowe. W wersji:

  • "A" na dwa miejsca, a w wersji
  • "B" dla trojga dzieci.

Zastosowanie regałów narożnikowych umożliwia efektywne wykorzystanie pomieszczenia przez ustawienie odpowiednich modułów w kształcie litery L lub C.

Regały szatniowe proponujemy z płyty laminowanej w tonacji jasnego buku wykończone obrzeżem PCV w kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym, lub drewnopodobnym bukowym.

Na życzenie zamawiającego może być założona na blacie górnym kolorowa aplikacja w kształcie łagodnego łuku.

Na indywidualne zamówienie jest możliwość wykonania regałów o zmienionych wymiarach i dostosowania do danego pomieszczenia.

5 innych produktów w tej samej kategorii: