Firma Tadex jest wiodącym producentem mebli szkolnych i przedszkolnych. Od niedawna naszą ofertę wzbogaciliśmy meblami biurowymi i gabinetowymi. Nasze produkty wytwarzane są z najlepszych. dostępnych na rynku materiałów przy użyciu nowoczesnych, komputerowo sterowanych maszyn. Oferowane przez nas produkty cechują się niebywałą trwałością, solidnym wykonaniem oraz ergonomią. Opracowane przez nas rozwiązania sprawiają, że nasze meble w pełni spełniają swoją funkcję i będą Państwu służyły przez długie lata.

W naszej firmie zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego też oferujemy meble o nietypowych wymiarach. Dzięki temu z łatwością wykorzystacie Państwo w pełni dostępną przestrzeń. Prezentowana w naszej ofercie kolorystyka jest jedynie naszą propozycją istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnej kolorystyce.

Produkowane przez naszą firmę meble dostarczmy w całości. Na życzenie klienta zakupione u nas meble możemy wnieść, ustawić i wypoziomować .

Projekt i montaż

Projekt i montaż zamówionych mebli - bezpłatny.

Jakość i gwarancja

Przedstawione w ofercie wyroby posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Na nasze wszystkie wyroby udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

Warunki płatności

Płatność można regulować przelewem lub gotówką.
Możliwość płatności w ratach.