Meble szkolne

Oferujemy produkty dla szkół produkowane z wysokiej jakości materiałów. Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy: Krzesła i Stoły, Regały i Szatnie. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Meble szkolne  Jest 7 produktów.

Podkategorie

  • Stoły i Krzesła

    Oferujemy Państwu wysokiej jakości stoły i krzesła z regulacją wysokości dla szkół. Produkowane przez nas meble szkolne są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa.

  • Regały Junior

    Jesteśmy producentem regałów dla szkół i przedszkoli. Nasze regały szkolne spełniają normy bezpieczeństwa i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas mebli. Złóż zapytanie ofertowe. Szybkie terminy realizacji.

  • Szatnie

    Szatnie przedszkolne Tadex są kolorowe, bezpieczne i przede wszystkim wygodne dla dzieci. Zapewniamy najmłodszym użytkownikom komfort ubierania się i przechowywania swojej odzieży. Szatnie do szkół i przedszkoli doskonale nadają się do zabudowy małych szatni-szatnia z siedziskiem i szatnia narożna oraz do dużych, gdzie do powyższych można dostawić szatnie środkową. Produkty spełniają normy bezpieczeństwa.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów