Meble przedszkolne

Przedstawiamy Państwu kolekcja produkowanych przez naszą firmę mebli przedszkolnych. Nasze meble wyróżniają się  niespotykaną trwałością, jakością i estetyką wykonania. Wytwarzamy je z najlepszych dostępnych na rynku materiałów i przy użyciu nowoczesnych, komputerowo sterowanych maszyn. Doświadczenie 20 lat sprawiło, że nasze produkty są dopraco...

Przedstawiamy Państwu kolekcja produkowanych przez naszą firmę mebli przedszkolnych. Nasze meble wyróżniają się  niespotykaną trwałością, jakością i estetyką wykonania. Wytwarzamy je z najlepszych dostępnych na rynku materiałów i przy użyciu nowoczesnych, komputerowo sterowanych maszyn. Doświadczenie 20 lat sprawiło, że nasze produkty są dopracowane w każdym szczególe i  doskonale spełniają swoją funkcję. Dla zwiększenie bezpieczeństwa wszystkie ostre krawędzie w naszych mebli zostały zaokrąglone.

Prezentowane w naszej ofercie produkty dostarczamy w całości bez konieczności montażu na miejscu u klienta. Na życzenie klienta, zakupione meble, możemy  wnieść , ustawić oraz wypoziomować .

Kolorystyka przedstawiona w poniższej prezentacji jest jedynie naszą propozycją istnieje możliwość dowolnego doboru kolorów frontów, cokołów oraz aplikacji. Oferujemy również meble o nietypowych wymiarach. Dzięki temu w pełni wykorzystacie Państwo dostępną przestrzeń.

Więcej

Meble przedszkolne  Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Stoły i Krzesła

  Oferujemy wysokiej jakości stoły przedszkolne z regulacją wysokości. Blaty stołów wykonane są z płyty laminowanej o klasie higieny E-1 o grubości 18 mm z zaokrąglonymi narożnikami i wykończone obrzeżem PCV. Obrzeże przyklejone maszynowo, równo z blatem ułatwia utrzymanie czystości i zapewnia wieloletnią trwałość produktu.

  Blaty do naszych stołów dostępne są w kolorach : jasny buk, żółty, zielony, czerwony, niebieski, fuksja ,limonka, błękit, róż oraz pomarańcz. Na zamówienie blaty możemy wykonać w innych kolorach.

  Stelaże stołów wykonane są  z drewna liściastego, klejone, dodatkowo wzmocnione śrubami meblowymi WWI – 6 x 100 mm. Nogi oraz wałki przedłużające okrągłe o średnicy 55 mm.

  Standardowo stoły mają wysokość 46 cm (rozmiar „1”) i dostarczane są z kompletem wałków przedłużających o długości 7 cm do ustawiania na wysokość 53  cm (rozmiar „2”).

  Wałki o długości 13 cm do ustawiania na wysokość 59 cm (rozmiar „3”) należy zamówić osobno.

  Ponadto oferujemy wałki przedłużające o długościach umożliwiających ustawienie stołów dla młodzieży i osób dorosłych.

  Dla dzieci młodszych o wzroście do 95 cm oferujemy stoły o wysokości 40 cm (rozmiar „0”).

  Wszystkie nasze stoły posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Udzielmy na nasze produkt trzyletniej gwarancji.

  2.png

 • Szatnie

  Nasze regały szatniowe "Junior" zaprojektowane zostały z myślą o przedszkolach. Wykonane zostały z wysokiej, jakości płyty meblowej austriackiej firmy Egger. Płyta ta charakteryzuję się zwiększoną wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Regały wykończone są twardym obrzeżem PCV. Obrzeże klejone maszynowo przy użyciu wysokiej temperatury. Rozwiązanie to jest znacznie lepsze od proponowanych przez niektóre firmy obrzeży nabijanych i znacznie przedłuża okres użytkowania produktu.

  Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie narożniki w naszych produktach zostały zaokrąglone. Tylna płyta wykonana z białego HDF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i wzmacnia całą konstrukcje.

  Szatnie wyposażone są w podwójny znaczek dzięki temu powieść można na nie zarówno kurtki jak i np. worki ze strojem na WF.

  W wersji „B” obuwie umieszczane jest na stalowych, proszkowo malowanych prętach. Wszelkie zanieczyszczenie spadają bezpośrednio na podłogę, co ułatwia utrzymanie czystości.

  Regały produkujemy z płyty w tonacji jasnego buka; na życzenie meble wykonać możemy z płyty w innych kolorach.

  Kolorystyka przedstawiona w poniższej prezentacji jest jedynie naszą propozycją istnieje możliwość dowolnego doboru kolorów frontów, cokołów oraz aplikacji. Oferujemy również meble o nietypowych wymiarach. Dzięki temu w pełni wykorzystacie Państwo dostępną przestrzeń.

 • Regały Junior

  Regały dla szkół i przedszkoli produkujemy w różnych wariantach wysokości i kolorystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą regałów przedszkolnych i składania zapytań ofertowych. Gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Transport i montaż u klienta w wyznaczonym terminie.

na stronę
Pokazuje 37 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 37 - 39 z 39 elementów